Domy FACE HOME splňují všechny vlastnosti moderního bydlení a ve verzi rekreačního objektu jsou vhodné pro celoroční bydlení nebo se dají využít například jako budovy kanceláří. Domy FACE HOME ve verzi dodatečného zateplení je možné využívat jako rodinný dům.

Domy FACE HOME je možné pořídit jako mobilní dům. V tomto případě budou osazeny na ocelový podvozek s koly a ojí. K tomuto účelu nejlépe slouží některý z našich domů FH20, FH25 nebo FH37. 

Nejčastěji se ovšem staví jako rodinné domy pevně spojené se zemí s dodatečním zateplením, kdy splňují parametry energatického štítku C. Domy jsou sestaveny z několika modulů, které jsou kompletně vyrobeny v naší firmě a poté transportovány a sestaveny na vašem pozemku,kde budou pevně spojeny se zemí ocelovými piloty. Tento způsob výroby nám dovoluje snížit cenu. Zákazník může využít možnosti vyrobit dům již během procesu schvalování povolení a tak po získání všech razítek může dům ihned převést a po připojení na sítě užívat.

Vzhledem k nízké ceně není možné jednotlivé typy domu nijak zásadně dispozičně upravovat. Podle přání zákazníka lze měnit umístění dveří, počet a velikost oken. Je možné například sloučit koupelnu a wc do jedné místnosti.  Jednotlivé moduly jsou konstruovány jako dřevostavba. Tyto domy jsou vždy jednopodlažní nepodsklepené. Výška domu je 3,5m a výška obytných místností je 2,5m.

V základním provedení mají domy FACE HOME kostrukci vnitřních stěn 14cm a vnějších stěn 15cm. Vnitřní i vnější stěny jsou vždy vyplněné 10cm izolační vaty. 10cm izolační vaty je i opatřen strop a podlaha.

Ve verzi dodatečného zateplení mají pak vnější stěny sílu 27cm kdy je dům dodatečně opatřen vnější 12cm zateplovací vrstvou polystyrenu. Dále pak je podlahová i stropní izolace v síle 25cm izolační vaty, v šikminách střechy 15cm.

V základní verzi jsou vždy domy FACE HOME opatřeny štukovou omítkou a AL střechou Maxidek s dekorem střešních tašek v černé nebo červené barvě. Takto vypadá dům FACE HOME jako běžný zděný dům. Všechny okna jsou plastová s izolačními dvojskly v bílé barvě v rozměru 90x90cm. Vchodové dveře jsou též plastové bílé. Na přání a příplatkem zákazníka lze domy opatřit částečným nebo celoplošným dřevěným obkladem fasády v libovolné barvě a například falešnými okenicemi (jak je ukázáno na úvodním obrázku). Na přání zákazníka často měníme rozměr oken například na 110cm vysoká okna, ale lze namontovat i okna 150cm vysoká s dělenými skly(jako na úvodním obrázku).  Dále je častým přáním místo některého okna opatřit dům balkonovými dveřmi širokými 90cm nebo 150cm. Samozřejmostí je příprava pro prostup kouřovodu od krbových kamen (nejsou součástí dodávky). 

V základní ceně najdete v interiéru plně zařízenou koupelnu vanou, umyvadlem, bojlerem s obsahem do 100l a přípojkou na pračku. WC je osazenou záchodem kombi. Stěny koupelny i wc jsou obloženy dlaždičkami do výšky 140cm a na podlahách je vinilová podlaha. Všechny obytné místnosti mají plovoucí podlahy, bílé stěny a přírodní palubkové stropy bez nátěru. Interierové dveře jsou bílé usazené do obložkových zárubní. Ve všech místnostech jsou stropní svítidla a zásuvky(s okruhy uspůsobenými pro připojení přímotopů). V ceně domu není kuchyňská linka ale pouze příprava na její instalaci a napojení vody a odpadu

K domu je možné objednat jednoduchou, 2m hlubokou otevřenou verandu s podlahou z podlahových palubek a stejnou barvou střechy jako je na domě, bez podbití.

Popis jádra domu: V koupelnně je prostor na pračku a nad ní lze umístit i sušičku. Pokud chcete mít zároveň vanu i sprchový kout je nejjednodušším řešením nad vanu umístit konzoli se závěsem. Po zatažení závěsu vznikne prostorný sprchový kout. Kuchyňská linka je 240cm dlouhá a je možné k ní ještě kolmo umístit další pracovní, nebo odkládací plochu. V předsíni je prostor pro botník a věšáky a vedle nich se dá například umístit prostorné zrcadlo.

    Ukázky možných exterierů domů FACE HOME

Projděte se s námi naším nejžádanějším domem FH75/4A v základním provedení.